Recenzja + nowa okładka „Karalucha”

Na portalu Literka.info pojawiła się recenzja „Karalucha w uchu” autorstwa Siemiomysły. Jeśli jeszcze nie czytaliście mojego zbiorku opowiadań fantastycznych, być może przekona was do tego entuzjastyczna opinia recenzentki :)

Agnieszka lubuje się w klimatach z pogranicza realizmu i fantastyki. Akcja jej tekstów rozgrywa się w dobrze znanym nam świecie: bez trudu jesteśmy sobie w stanie wyobrazić zarówno miejsca, jak i bohaterów. W łagodny, nienachalny sposób z tym zwyczajnym – może banalnym – settingiem łączy fantastyczną grozę, przywołując do istnienia potwory spod łóżka, strachy z ludowych wierzeń czy grozę znaną z popkultury. W jej wykonaniu to wymieszanie światów zdaje się zupełnie naturalne i pewnie dlatego ja-czytelnik bez żadnych pytań i wątpliwości wchłaniałam kolejne historie, jakimi chciała się ze mną podzielić.

karaluchokladkanowa1Jak już może zauważyliście, „Karaluch” doczekał się też nowej okładki w zupełnie innym klimacie. W niektórych księgarniach już się pojawiła, na inne pewnie trzeba będzie trochę poczekać. Zawartość jest jednak taka sama – przepyszna :)

Wszystkie linki znajdziecie tutaj.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.