Wesprzyj mnie!

Zdecydowaną większość moich opowiadań możesz przeczytać za darmo, w dostępnych do pobrania czasopismach internetowych lub ebookowych antologiach. Jeśli jednak moja twórczość spodobała Ci się na tyle, że chcesz mnie za nią jakoś wynagrodzić i wesprzeć powstawanie kolejnych utworów, możesz to zrobić w serwisie Buycoffee.to lub serwisie Ko-fi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czym jest Buycoffee? To strona poprzez którą można dokonać jednorazowej wpłaty na konto ulubionej artystki/artysty, czyli kupić mu/jej symboliczną, wirtualną kawę. To prosty sposób na okazanie komuś wsparcia. Buycoffee umożliwia płatność w złotówkach Blikiem oraz przelewem.

Czym jest Ko-fi? Serwisiem podobnym do powyższego, ale dużo bardziej rozbudowanym. Dzięki temu każdej osobie wpłacającej mogę przekazać mały upominek do poczytania. : ) Instrukcja znajduje się w mailowym podziękowaniu, więc koniecznie do niego zajrzyj, jeśli zdecydujesz się na wpłatę przez ten serwis! Minusem jest jednak forma płatności – można jej dokonać wyłącznie PayPalem, a jednorazowa wpłata ustalona jest na 3$.

Będę wdzięczna za każde, malutkie nawet wsparcie mojej działalności! I równie chętnie przyjmę po prostu ciepłe słowo o moich opowiadaniach!