Opowiadania i artykuły

Opowiadania:

  • „Ludzie strusie” ukazało się w X. Antologia opowiadań fantastycznych w lipcu 2017. Do pobrania za darmo w formatach PDF, Mobi oraz ePub.
  • „Tylko trochę magii” ukazało się w Szortalu na Wynos numer grudzień 2016/styczeń 2017. Do pobrania za darmo w formatach PDF, Mobi oraz ePub.
  • „Kot śpi na szafie” ukazał się w w czwartym (VIII/2014) numerze internetowego magazynu WeryForma(t), związanego z Forum Literackim Weryfikatorium.
  • „Zmęczenie” ukazało się w numerze 26 (czerwiec 2014) internetowego magazynu QFANT. Do pobrania za darmo w formatach PDF, Mobi oraz ePub.
  • „Spalmy wszystkie mosty” ukazało się w serwisach WattpadRW2010 oraz Wydaje.pl. Można je pobrać w formatach PDF, ePub i Mobi.
  • „My rotten Valentine” ukazało się w serwisach Wattpad, RW2010, Wydaje.pl oraz Smashwords. Możesz je przeczytać w przeglądarce lub pobrać w formacie PDF, ePub i Mobi.

Artykuły:

Radio:

Reklamy

2 myśli na temat “Opowiadania i artykuły

    1. Na razie jednorazowy – tekst był pisany w ramach akcji walentynkowej, więc dostosowałam się do tematu i o dziwo wyszło mi to całkiem nieźle.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s