Rynek książki

Wyróżnienie “Innowacyjny projekt” dla Inpingo

15 maja 2012 po razy trzeci wręczono wyróżnienia dla laureatów rankingu firm Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Wyróżnienia przyznano w dwóch kategoriach – “Innowacyjny projekt” oraz “Innowacyjna instytucja”. Celem konkursu jest popularyzacja nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w biznesie.

W przypadku kategorii “Innowacyjny projekt branży IT” I nagrodę otrzymała firma związana z rynkiem e-booków – Inpingo zostało wyróżnione “za projekt pt. „Inpingo Digital Publishing Solutions”, platformy ułatwiającej przygotowanie w jednym procesie publikacji gotowej do druku oraz w wielu formatach cyfrowych “.

Nagrodę odebrała Prezes Zarządu Inpingo Marzena Zawadzka:

Cieszę się, że tą nagrodę dostaliśmy właśnie teraz gdy w kilku ministerstwach oraz gabinetach prezesów wydawnictw zapadają ważne decyzje dotyczące tworzenia i udostępniania treści cyfrowych. Mam nadzieję że dzięki temu wyróżnieniu także Inpingo będzie miało swój udział w procesie digitalizacji. Inpingo chociaż jest młoda spółką to już dziś może zaoferować nie tylko oprogramowanie, ale przede wszystkim sprawdzoną i skuteczną strategię gotową do wdrożenia w wydawnictwach, firmach i instytucjach publicznych.

Też się cieszę, że gdzieś tam na górze dostrzegane są i doceniane projekty związane z książką elektroniczną oraz metodami jej projektowania (dlaczego warto włożyć trochę pracy w oddzielne przygotowanie ładnego e-booka mówiło się na tej konferencji).

Pełna informacja tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: