Wspieraj mnie na Ko-fi

Większość moich opowiadań możecie przeczytać za darmo, w dostępnych do pobrania czasopismach internetowych lub ebookowych antologiach. Jeśli jednak moja twórczość podoba wam się na tyle, że chcielibyście mnie za nią jakoś wynagrodzić, możecie to zrobić w serwisie Ko-fi.

Czym jest Ko-fi? To strona podobna do Patreona, ale nie trzeba subskrybować i płacić co miesiąc – można dokonać jednorazowej wpłaty, czyli kupić symboliczną kawę, i w tej sposób wesprzeć swoich ulubionych artystów, wynagrodzić za ich pracę, a czasem otrzymać też upominek w zamian. Jeśli więc uważacie, że lubicie moją twórczość na tyle, by postawić mi wirtualną kawę, macie taką możliwość.

W podziękowaniu za wpłatę każdy otrzyma małą niespodziankę do poczytania! 🙂 Instrukcję znajdziecie w mailowym podziękowaniu, więc koniecznie do niego zajrzyjcie!


Kwestie techniczne: jednorazowa wpłata ustalona jest na 3$, płatność PayPalem. Są to zasady serwisu i nie mogę ich zmienić, więc jeśli jest to dla was niewygodne… to nie szkodzi. 🙂 Zawsze możecie mi przesłać ciepłe słowo o moich opowiadaniach!