Wydarzenia

Warszawskie Targi Fantastyki – jesień 2019

Przerywamy na chwilę program NaNoWriMo, by przypomnieć, że w ten weekend 30 listopada – 1 grudnia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich odbędą się Warszawskie Targi Fantastyki!

Atrakcje

To świetna okazja, by tuż przed świętami obkupić się w fantastyczne gadżety oraz książki, spotkać się z ulubionymi autorami i wziąć udział w ciekawych wydarzeniach! Takie atrakcje przygotowali organizatorzy:

Już po raz szósty rozgrzejemy Was:
⭐ spotkaniami z naszymi Fantastycznymi Gośćmi;
⭐ możliwością sprawdzenia o co warto uzupełnić Wasze kolekcje książek;
⭐ przedświątecznymi zakupami u rzeszy rzemieślników i pasjonatów tworzących cuda z drewna, skóry, filcu, metalu, szkła oraz nie wiadomo czego jeszcze 🙂;
⭐ nauką składania tworów z papieru wraz z Dorigami;
⭐ fantastycznie pysznym jedzeniem;
⭐ wystawą wyjątkowych grafik;
⭐ premierowym pokazem filmu;
⭐ niesamowitym koncertem na zakończenie Targów;
⭐ szansą na wzbogacenie Waszych szaf o płaszcze, suknie, bluzy, gadżety, biżuterie, oraz dodatki, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Szczegółowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie WTF oraz wydarzeniu na Facebooku.

Poniżej zaś grafika z autorami, którzy będą obecni i chętni opowiadać o swojej twórczości i rozdawać autografy. 🙂

Antologia „Rozstaje”

Piszę jednak o tym wydarzeniu z jeszcze jednego powodu – w sobotę oraz niedzielę w godzinach 14-18 możecie mnie spotkać na stoisku Śląskiego Klubu Fantastyki! Stoisko o numerze 2.27 ulokowane jest na drugim piętrze, zaraz obok Zakątka Wróżb. Będzie mi bardzo miło, jeśli przy okazji zwiedzania targów podejdziecie na chwilę się przywitać! Szczegółowa mapka również dostępna jest w wydarzeniu na FB.

Nie zabraknie oczywiście najważniejszego, czyli antologii „Rozstaje” – w zbiorze znajdziecie dziesięć świetnych opowiadań nawiązujących do tytułowej tematyki rozstajów, wyborów, trudnych decyzji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, gdyż teksty zahaczają o wszystkie możliwe odmiany fantastyki: fantasy, science fiction, cyberpunk, steampunk czy realizm magiczny. Znajdziecie w nim też moje opowiadanie „Długo wyczekiwana samotność”, które doczekało się już licznych pozytywnych recenzji (szczegóły na moim Instagramie), także jeszcze raz gorąco polecam się. 🙂 Co zaś najważniejsze, będzie to nowe, poprawione oraz ilustrowane wydanie antologii!

Wszystkie antologie Śląskiego Klubu Fantastyki. Zdjęcie z oficjalnego fanpage’a sekcji literackiej.

Czekam na was, mam nadzieję, że znajdziecie czas, by podejść na stoisko ŚKF choć na minutę. Do zobaczenia!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *