Wydarzenia

Warszawskie Targi Fantastyki – jesień 2019

Przerywamy na chwilę program NaNoWriMo, by przypomnieć, że w ten weekend 30 listopada – 1 grudnia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich odbędą się Warszawskie Targi Fantastyki!

Atrakcje

To świetna okazja, by tuż przed świętami obkupić się w fantastyczne gadżety oraz książki, spotkać się z ulubionymi autorami i wziąć udział w ciekawych wydarzeniach! Takie atrakcje przygotowali organizatorzy:

Już po raz szósty rozgrzejemy Was:
⭐ spotkaniami z naszymi Fantastycznymi Gośćmi;
⭐ możliwością sprawdzenia o co warto uzupełnić Wasze kolekcje książek;
⭐ przedświątecznymi zakupami u rzeszy rzemieślników i pasjonatów tworzących cuda z drewna, skóry, filcu, metalu, szkła oraz nie wiadomo czego jeszcze 🙂;
⭐ nauką składania tworów z papieru wraz z Dorigami;
⭐ fantastycznie pysznym jedzeniem;
⭐ wystawą wyjątkowych grafik;
⭐ premierowym pokazem filmu;
⭐ niesamowitym koncertem na zakończenie Targów;
⭐ szansą na wzbogacenie Waszych szaf o płaszcze, suknie, bluzy, gadżety, biżuterie, oraz dodatki, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Szczegółowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie WTF oraz wydarzeniu na Facebooku.

Poniżej zaś grafika z autorami, którzy będą obecni i chętni opowiadać o swojej twórczości i rozdawać autografy. 🙂

Antologia „Rozstaje”

Piszę jednak o tym wydarzeniu z jeszcze jednego powodu – w sobotę oraz niedzielę w godzinach 14-18 możecie mnie spotkać na stoisku Śląskiego Klubu Fantastyki! Stoisko o numerze 2.27 ulokowane jest na drugim piętrze, zaraz obok Zakątka Wróżb. Będzie mi bardzo miło, jeśli przy okazji zwiedzania targów podejdziecie na chwilę się przywitać! Szczegółowa mapka również dostępna jest w wydarzeniu na FB.

Nie zabraknie oczywiście najważniejszego, czyli antologii „Rozstaje” – w zbiorze znajdziecie dziesięć świetnych opowiadań nawiązujących do tytułowej tematyki rozstajów, wyborów, trudnych decyzji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, gdyż teksty zahaczają o wszystkie możliwe odmiany fantastyki: fantasy, science fiction, cyberpunk, steampunk czy realizm magiczny. Znajdziecie w nim też moje opowiadanie „Długo wyczekiwana samotność”, które doczekało się już licznych pozytywnych recenzji (szczegóły na moim Instagramie), także jeszcze raz gorąco polecam się. 🙂 Co zaś najważniejsze, będzie to nowe, poprawione oraz ilustrowane wydanie antologii!

Wszystkie antologie Śląskiego Klubu Fantastyki. Zdjęcie z oficjalnego fanpage’a sekcji literackiej.

Czekam na was, mam nadzieję, że znajdziecie czas, by podejść na stoisko ŚKF choć na minutę. Do zobaczenia!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: