Polscy ambasadorzy Wattpada

Spory już kawałek czasu temu stworzyłam krótką instrukcję obsługi Wattpada – miałam nadzieję, że pomoże ona użytkownikom odnaleźć się w tym serwisie. Jak jednak wyszło w praniu, na wiele pytań nie odpowiedziałam i masa osób czy to w komentarzach, czy to w prywatnych wiadomościach, dopytywała o szczegóły. Przyznam, że nie zawsze chciało mi się na nie odpowiadać, zwłaszcza gdy sama czegoś nie wiedziałam i musiałam szukać w anglojęzycznej pomocy strony.

Dlatego z radością informuję, że teraz użytkownicy Wattpada mają do kogo oficjalnie zwracać się po pomoc w języku polskim. Niedawno powstał profil Ambassadors Poland, na którym działa pięciu ambasadorów. Jak możemy przeczytać:

Drodzy Wattpadowicze :)

Witajcie na oficjalnym profilu polskich Ambassadorów Wattpada.

Kim jesteśmy?

Ambasadorzy Wattpada to grupa przeszkolonych użytkowników, którzy w ramach wolontariatu wspierają serwis i jego społeczność. Naszym zadaniem jest udzielanie pomocy, wyjaśnianie zasad działania serwisu, prowadzenie rozmaitych akcji oraz dzielenie się z Wami informacjami o najnowszych zmianach i nadchodzących wydarzeniach.

Polski team Ambassadorów to:

@EliseBlackpool
@Maneko243
@Veronieex
@yenneferslut
@zakurzona

Więcej przydatnych informacji i ogłoszeń znajdziecie na oficjalnym profile serwisu: @wattpad oraz na ogólnym profile Ambasadorów: @Ambassadors

Prosimy o nie umieszczanie tutaj reklam opowiadań, ani zaproszeń do czytania. Profil służy wsparciem dla polskiej społeczności Wattpada, a z czasem będą się tu pojawiały również informacje o prowadzonych przez inicjatywach i konkursach, ale nie jest to profil czytelniczy.

Niestety, nie jesteśmy w stanie pomóc Wam w kwestiach technicznych. Jeżeli macie problem z funkcjonowaniem serwisu skontaktujcie się z supportem -> https://support.wattpad.com/hc/en-us/requests/new

Takie wsparcie na pewno się przyda, bo Wattpad jest narzędziem skomplikowanym, często mało intuicyjnym (choć przyznam, że nie wiem, co tam ostatnio aktualizowano). Trudno zapamiętać wszystkie jego funkcje albo poznać wprowadzane nowości. Dla części użytkowników barierę stanowił też pewnie język, ponieważ oficjalny support jest po angielsku. Każdemu więc, kto czuje się lekko zagubiony na Wattpadzie, polecam wymienionych wyżej użytkowników oraz śledzenie profilu Ambassadors Poland.

3 myśli na temat “Polscy ambasadorzy Wattpada

  1. A czy wiecie może czy można odzyskać utracony rozdział swojej książki? Dopiero zaczynam przygodę z pisaniem na Wattpadzie. Ostatnio edytowałam swój rozdział i na drugi dzień go nie było. Był jeszcze nieopublikowany, a chciałam coś jeszcze do niego dopisać przed publikacją, ale cała książka została wstrzymana przez stratę 2 rozdziału :(

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.