Wydarzenia

Konkurs z okazji 20-lecia MTK w Krakowie

Wrzucam informację o tym konkursie, gdyż robi wrażenie ciekawego i daje szansę do przekopania się przez swoją biblioteczkę i polecenia paru nowych, dobrych książek. Zestawienia najważniejszych tytułów zwykle są bardzo podobne i pełne oczywistych klasyków, więc wybór tytułów z ostatnich 20 lat zapowiada się jak ciekawe wyzwanie.

Więcej informacji tutaj.

baner_100x73_px_konkurs_200_ksiazekDo 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie pozostało zaledwie 2 miesiące! W związku z tym czas ogłosić kolejna niespodziankę, którą przygotowaliśmy dla czytelników z okazji okrągłego jubileuszu. Będzie to doskonała okazja by wzbogacić swoją domową biblioteczkę aż o 200 tytułów!

By wziąć udział w konkursie wykonaj następujące zadania:

1. Zapoznaj się z dostępnym poniżej regulaminem konkursu, a także wzorem zgłoszenia sporządzonym w programie Excel, według którego należy przygotować listę książek.

2. Przygotuj subiektywną listę 200 najważniejszych książek, które na rynku wydawniczym ukazały się w latach 1997-2016. Do każdego roku przyporządkuj 10 pozycji.

3. Następnie wybierz po jednej publikacji z danego roku (w sumie 20) i w kilku zdaniach (500 znaków ze spacjami) przekonaj nas, dlaczego akurat ona zasługuje na miano najważniejszej z danego rocznika.

4. Prześlij zgłoszenie drogą mailową do północy 6 listopada 2016 roku na adres: konkurs@targi.krakow.pl, w tytule maila wpisując: 200 książek.

Nagroda konkursowa, zestaw 200 książek, będzie eksponowany w Lobby EXPO Kraków w czasie trwania 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *