Rynek książki

Fantastyczny BookRage

Ruszyła kolejna edycja BookRage. Tym razem, jak zauważyła sama ekipa akcji, nastąpił powrót do korzeni, a to oznacza pakiet fantastyki. Kupić go można przez najbliższe dwa tygodnie za tyle, ile chcemy.

Zrzut ekranu 2016-06-13 o 18.51.07

W skład podstawowego pakietu za dowolną cenę wchodzą e-booki:

„Krwawy księżyc” Andrzeja W. Sawickiego – Premierowa powieść Andrzeja Sawickiego!
Na ziemiach Normanów zaczynają dziać się przedziwne rzeczy. W lasach pojawiają się trolle, a po niebie mknie Dziki Gon. Śmiertelnicy lękają się także potwornych wojowników-kanibali, którym przewodzi Pies, szaleniec o tajemniczej przeszłości. Na horyzoncie tego wszystkiego dzieje się wielka polityka, a potężni dowódcy zawierają sojusze. Krew jednak zostaje przelana, a księżyc na niebie zasnuwa się czerwienią. Czy piękna niewolnica Milena, odmieniec Gro i Yngvar Czarownik przetrwają tę przerażającą zawieruchę?

„Księżniczka z księżycowego zamku” Sebastiana Uznańskiego – Premierowa powieść Sebastiana Uznańskiego!
Autor powraca z opowieścią o wojnie, miłości, zdradzie i poświęceniu. Najpotężniejszy czarnoksiężnik świata umarł i powstał jako arcylisz – a młody władca, Kalladrion, musi zmusi zmierzyć się z siłami żywych trupów, które powstały na jego wezwanie. Czy podoła temu zadaniu i uratuje swoich poddanych? Nie będzie to łatwe – tym bardziej, że inna bitwa, całkiem odmiennej natury, toczy się w jego sercu…

„Królowa Głodu. Pierwszy dzień w piekle” Wojciecha Chmielarza – Książka zawiera powieść „Królowa Głodu” oraz dziejące się w tym samym świecie premierowe opowiadanie „Pierwszy dzień w piekle”.
Minęło dwadzieścia lat od chwili kiedy żołnierze Korporacji zdobyli Kuźnię Zachodu i dokonali rzezi jej mieszkańców, oraz dziesięć, od dnia w którym wojska Federacji przegnały najeźdźców. Teraz tereny dawnego księstwa to ziemia niczyja, zamieszkała przez opanowanych gorączką żywmetalu awanturników. Założone przez nich miasto Kaźń rozrasta się z każdym dniem, a poszukiwaczy nie odstrasza ani epidemia tajemniczej choroby, ani błąkające się po okolicznych lasach potwory.
Do takiego miejsca przybywa młody Holender Bram Huygens. Powierzono mu do wykonania misję, od której zależy przyszłość dawnego księstwa i jego mieszkańców. Wkrótce Bram przekona się, że w Kaźni każdy ma swoje sekrety, a niektóre z nich są śmiertelnie groźne.
Tymczasem w głębi lasów budzi się nowa siła – potężna, obłąkana, żądna ludzkiego mięsa i zemsty.

„Czwarta nad ranem” Anny Kańtoch – Zbiór siedmiu opowiadań Anny Kańtoch o różnej tematyce, od jej wczesnych publikacji po jedne z jej nowszych krótkich form: „Angevina”, „Dobry człowiek w piekle”, „Czwarta nad ranem”, „Pająk”, „Harfa pustyni” oraz dołączone w tym wydaniu: „Pięć dziwnych nocy wigilijnych” i uhonorowana Nagrodą im. Janusza A. Zajdla „Sztuka porozumienia”.

Jeśli zaś zapłacimy więcej niż wynosi aktualna średnia cena pakietu, otrzymamy też książkę:

„Gościun” Rafała Dębskiego – Premierowa powieść Rafała Dębskiego!
Do lasów nad jeziorem Solecko powrócił Gościun – pan lasów, łąk i jezior. W okolicy pojawiły się wodniki, dziwożony i południce. Wysłany tu przez kurię wikary Gołąbka będzie musiał zmierzyć się z czymś więcej niż tylko grupą rodzimowierców. A w dodatku sprawą zainteresował się już amerykański i rosyjski wywiad…

Natomiast jeśli zapłacimy więcej niż 20 złotych, dostaniemy pozycję:

„Anatomia cudu. Majstersztyk” Anny Kańtoch – Anna Kańtoch powraca do swojego debiutanckiego cyklu, dając kolejne mroczne zagadki do rozwiązania Domenicowi Jordanowi, z wykształcenia lekarzowi, z zamiłowania zaś badaczowi czarnej magii i demonów. Książka zawiera dwie nowele – „Majstersztyk” (premiera w zeszłym roku w BookRage) oraz „Anatomia cudu” (opublikowana wcześniej w „Nowej Fantastyce”).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *