Piszę

Blogowe podsumowanie 2015 roku

W tym roku zajrzeliście na bloga prawie 25 tys. razy. W zeszłym – 7 tys. Było was 16,5 tys. Rok temu – niecałe 4 tys. Zostawiliście 58 lajków i 230 komentarzy.

WOW. Dziękuję, że tak chętnie do mnie zaglądacie!

Co was najbardziej interesowało? Instrukcja obsługi Wattpada, przeglądy analiz złej literatury, koniec serwisu Wydaje.pl i relacje z Warszawskich Targów Książki.

The WordPress.com stats helper monkeys prepared a 2015 annual report for this blog.

Here’s an excerpt:

The concert hall at the Sydney Opera House holds 2,700 people. This blog was viewed about 24,000 times in 2015. If it were a concert at Sydney Opera House, it would take about 9 sold-out performances for that many people to see it.

Click here to see the complete report.

Co dla was szykuję w 2016? Na pewno będzie trochę więcej tego, co was najbardziej interesuje. W najbliższym czasie pojawi się też notka o Kindle. A potem… cóż, przyznam, że ostatnio blogowanie mnie męczy. Bardzo możliwe, że blog trochę ucichnie, bo zajmę się pisaniem opowiadań. W tym roku na blogu pojawiło się tylko jedno nowe opowiadanie, ale ukończyłam też dwa dłuższe, z których jestem w miarę zadowolona i mam nadzieję, że się gdzieś w 2016 ukażą. W każdym razie chcę w nadchodzącym roku podkręcić tempo, może poprawić w końcu powieść.

Do usłyszenia i wszystkiego najlepszego (i pisarskiego) na Nowy Rok. 🙂

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *