Czytam

RW2010 chce nagrywać audiobooki

Oficyna wydawnicza RW2010, prowadząca tak wydawnictwo, jak i serwis dla self-publisherów, pracuje nad wprowadzeniem nowej usługi – chce umożliwić self-publisherom przygotowanie wersji „do słuchania” ich książek. Skromna informacja na ten temat pojawiła się na Facebooku, szczegóły na razie nie są znane:

AUDIO-SELF-PUBLISHING, czyli rewolucja wydawnicza ver. 2.0

Kochani,

jutro wielki dzień.

Przystępujemy do testowania nowej usługi dla naszych Autorów, czyli audio-self-publishing (ASP).

We współpracy z poznańskim studiem nagrań przygotowaliśmy ofertę nagrywania audio-booków. Szacunkowy koszt realizacji już mniej więcej znamy, pełen zakres opiszemy dokładnie za kilka dni, jakość usługi stwierdzimy i potwierdzimy w najbliższych dniach.

Produkcja pierwszego audio-booka z Oficyny wydawniczej RW2010 będzie testem dla nas i dla wszystkich naszych potencjalnych klientów.

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii – czy taki produkt ma szansę na polskim rynku książki?

Spory już kawałek czasu temu podobną usługę zaproponowało Przeczytamy.pl, o czym pisałam tutaj. Rok temu firma badawcza PBS we współpracy z serwisem audiobook.pl przeprowadziła badanie, z którego wynikało, iż 2,8 mln Polaków słucha audiobooków regularnie, natomiast 4,8 mln chociaż raz sięgnęło po audiobooka. Ilu z nich może się zainteresować ofertą self-publisherów? Naprawdę ciężko mi zgadywać. Na początek przekonajmy się, czy uda się odpalić projekt i jak wypadną pierwsze self-audiobooki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *