Konkurs na opowiadanie – „Dawno temu w kosmosie”

Wydawnictwo Craiis ogłosiło konkurs na opowiadanie space opera „Dawno temu w kosmosie”. Ogłosiło go już miesiąc temu, więc jeśli jeszcze nie zaczęliście pisać, to bierzcie się do roboty, bo czas jest do 31 marca. Objętość tekstu ma wynosić od 30 do 100 tysięcy znaków ze spacjami.

Konkursy na opowiadania to nasz ulubiony sposób na szersze otwarcie drzwi dla początkujących polskich pisarzy. Zasady tak naprawdę są całkiem proste: na początku roku nadajemy temat, przez parę tygodni zbieramy teksty, a potem ruszamy z wydaniem. Na początku były teorie spisków, paranoja i grzebanie w tajemnicach współczesnego świata. W zeszłym roku Wydawnictwo Craiis  zaprosiło Was do zupełnie innej rzeczywistości, by poznać małe problemy wielkich bohaterów.

W tym roku mamy niewątpliwą przyjemność ogłosić, że tematem konkursu na opowiadanie jest „Dawno temu w kosmosie”. Tym razem czekamy na Wasze wyjątkowe opowiadania w gatunku space opera.

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie wydawnictwa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.