Rynek książki

Self-publishing czy wydawnictwo – co wybrać?

Natrafiłam na infografikę, której celem jest ułatwienie niezdecydowanym wyboru pomiędzy samodzielnym wydaniem książki a współpracą z wydawnictwem. Dzielę się nią głównie dlatego, że jest dosyć „bolesna” – upominając debiutantów, iż może w ogóle nie są jeszcze gotowi na publikację swojego dzieła. Niezależnie od tego, którą drogę wybierzesz – czy jesteś wystarczająco twardy, by podjąć się wyzwania?

TWL-Flow-Chart-660px-5

Źródło: Electric Lit

0 komentarzy

 • Bogumiła

  POLIGRAF! Od zawsze marzyłam o wydaniu własnej publikacji, oczywiście zawsze brakowało mi czasu i pieniędzy. Pracownicy wydawnictwa mi pomogli, zdobyłam dofinansowanie, książka jest ładnie wydana – dobra jakość i znakomita korekta mojego tekstu. Dziękuję.

 • bombowiec124

  Odbyłem podróż kolejami całej Azji, chciałbym opublikować coś na ten temat, jak oceniacie wydawnictwo LOKO Logistics, bo oni wydali w zeszłym roku piękną książkę zbliżoną tematycznie do moich przeżyć i może bym się zwrócił do nich… Sam nie wiem, doradźcie.

  • Ag

   Niestety pierwszy raz słyszę o tym wydawnictwie, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Najważniejsze, żeby to nie był vanity publishing, tzn. żeby nie kazali ci za nic płacić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: