Rynek książki

Self-publishing czy wydawnictwo – co wybrać?

Natrafiłam na infografikę, której celem jest ułatwienie niezdecydowanym wyboru pomiędzy samodzielnym wydaniem książki a współpracą z wydawnictwem. Dzielę się nią głównie dlatego, że jest dosyć „bolesna” – upominając debiutantów, iż może w ogóle nie są jeszcze gotowi na publikację swojego dzieła. Niezależnie od tego, którą drogę wybierzesz – czy jesteś wystarczająco twardy, by podjąć się wyzwania?

TWL-Flow-Chart-660px-5

Źródło: Electric Lit

Brak komentarzy

 • Bogumiła

  POLIGRAF! Od zawsze marzyłam o wydaniu własnej publikacji, oczywiście zawsze brakowało mi czasu i pieniędzy. Pracownicy wydawnictwa mi pomogli, zdobyłam dofinansowanie, książka jest ładnie wydana – dobra jakość i znakomita korekta mojego tekstu. Dziękuję.

 • bombowiec124

  Odbyłem podróż kolejami całej Azji, chciałbym opublikować coś na ten temat, jak oceniacie wydawnictwo LOKO Logistics, bo oni wydali w zeszłym roku piękną książkę zbliżoną tematycznie do moich przeżyć i może bym się zwrócił do nich… Sam nie wiem, doradźcie.

  • Ag

   Niestety pierwszy raz słyszę o tym wydawnictwie, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Najważniejsze, żeby to nie był vanity publishing, tzn. żeby nie kazali ci za nic płacić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *