Premiery

Karaluch popełzł w świat – zapraszam do czytania

szatanmniepodkusildozlegoPewnie już wiecie (trudno nie zauważyć wielkiego baneru), że wydałam e-booka z opowiadaniami fantastycznymi „Karaluch w uchu”. Oficjalnego postu jeszcze jednak nie było.

Chciałabym was gorąco zachęcić do sięgnięcia po zbiorek – znajdziecie tu trochę demonów, trochę potworów i jedną dziewczynkę o oczach tak intensywnie brązowych i ciepłych, że aż wydają się czerwone. Znajdzie się też coś dla fanów post-apo.

Serwis RW2010 tak zachwala zbiorek:

Z cyklu: Perły polskiego self-publishingu dziś prezentujemy premierę szczególną. Zbiór opowiadań Agnieszki Żak „Karaluch w uchu”. Naszym zdaniem gdyby polski S-P prezentował taki poziom, jak zbiór Agnieszki, to byłby to spory problem. Dla wydawców tradycyjnych i równie tradycyjnych malkontentów. 🙂

„Karaluch” zebrał też pochwały od recenzentów „Leniwca literackiego”:

Ten „Karaluch” jest tyleż świetny, co ponury – zupełnie jak niektóre dzieła fantastyki rosyjskiej. Dobra książka? Bardzo dobra! Ale polecić ją komuś? Chyba tylko ogarniętym wątpliwościami samobójcom, żeby im pomóc skoczyć z mostu. […] To są dobrze napisane i bardzo inteligentne opowiadania dla wszystkich wielbicieli fantastyki, tylko przeraźliwie smutne. Ani strzępka nadziei, ani światełka w tunelu, ani nawet fatamorgany.

Jeśli dalej nie czujecie się przekonani, zapraszam do działu „Opowiadania”, gdzie znajdziecie parę darmowych tekstów, publikowanych też w e-czasopismach. Bo czemu mielibyście kupować kota (karalucha?) w worku? Poza tym w księgarniach możecie pobrać darmowe fragmenty. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie „Karalucha w uchu”.

Miłego czytania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *