Piszę

Nietypowy konkurs „Piszę z Bartkiem Danowskim”

Na facebookowym profilu Ebookpointu pojawił się dosyć nietypowy konkurs na książkę. Otóż jeśli masz wiedzę i chęć, ale nie wiesz, jak się zabrać za napisanie książki, może ci w tym pomóc Bartosz Danowski, autor poradników informatycznych, i ekipa Helionu:

Chciałbyś napisać książkę? Nie wiesz jak? Brakuje Ci samozaparcia albo doświadczenia. Teraz jest okazja abyś zobaczyć jak to jest być autorem. Proponuję swoją pomoc i doświadczenie. Napiszmy razem Twoja pierwszą książkę…

Zasady są proste:

1) Zgłaszasz się do Heliona z pomysłem na swoją książkę. Wypełnij formularz na stronie http://helion.pl/zostanautorem (możesz również wysłać do mnie maila na bartek (małpka) danowski.pl, wiadomość powinna zawierać propozycję tytułu/tematu książki, krótki opis tego o czym ma być książka, musisz określić grupę docelową).

2) W temacie KONIECZNIE dodaj dopisek „Piszę z Bartkiem Danowski”

3) Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 6 lipca 2014 roku.

W przyszłym tygodniu wspólnie z redaktorami przeglądniemy propozycje, wybierzemy najciekawszą i ustalimy wspólnie szczegóły. Wybrana książka zostanie wydana przez Helion. Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowi na adres podany w zgłoszeniu.

O szczegóły można dopytywać się na fanpage’u Ebookpoint.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *