Rynek książki

BookRage podgrzewa atmosferę

Ekipa BookRage – czyli akcji, w której za pakiet e-booków płaci się tyle, ile się chce – dorzucili do najnowszego pakietu dodatkowe dwie książki! Nie za darmo jednak 😉 Do tej pory sprzedało się trochę ponad 2000 pakietów – jeśli ich liczba dobije do 2200, każdy kupujący otrzyma dodatkowo „Sąd nad Antychrystem” Aleksandra Błażejowskiego. A jeśli do 2500 – e-booka „Prokurator Alicja Horn” Tadeusza Dołęgi-Mostowicza.

nowybookrage

„Sąd nad Antychrystem” Aleksander Błażejowski – Co wiąże nową sztukę słynnego dramaturga z grą sowieckiego wywiadu i brutalnym morderstwem w warszawskim hotelu? Błażejowski najbardziej znany jest jako autor „Czerwonego Błazna”, zekranizowanego w 1926. W PRL obowiązywał zakaz wydawania książek Aleksandra Błażejowskiego, jego publikacje były usuwane z państwowych bibliotek.

„Prokurator Alicja Horn” Tadeusz Dołęga-Mostowicz – książka twórcy „Kariery Nikodema Dyzmy”. Bohater powieści Jan Winkler, parę lat wcześniej wyjechał z Polski, ścigany przez wymiar sprawiedliwości. Teraz, jako obywatel USA wraca do Warszawy. Wdaje się w liczne ciemne interesy oraz romanse. Rozkochuje w sobie piękną panią prokurator Alicję Horn, którą następnie porzuca. Wkrótce zostaje aresztowany. Prokurator Alicja żąda dla niego kary śmierci…

W poprzednim wpisie opisałam samą akcję i dostępne tytuły. A najlepiej wejść od razu na stronę BookRage.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *