Piszę

Nagraj się z Przeczytamy.pl

1510391_418954594873519_574199719_nPrzeczytamy.pl było stroną, na której self-publisherzy mogli zgłosić swoją e-książkę, a lektorzy-zapaleńcy za darmo czytali jej fragment. Następnie użytkownicy strony głosowali na ulubioną opowieść, a lektorzy nagrywali ciąg dalszy. Niektóre z opowiadań doczekały się chyba nawet nagrania w całości.

Stronka była bardzo fajnym sposobem na promocję dla self-publisherów. Niestety, została zwinięta pod koniec zeszłego roku. Jej twórcy nie osiedli jednak na laurach, tylko przygotowali nowy projekt. Nowa strona Przeczytamy.pl wystartowała wczoraj. Znajdziemy na niej informacje o czwórce lektorów, ich doświadczeniu, możemy odsłuchać czytanych przez nich nagrań/filmów. I jeśli spodoba nam się to co usłyszymy, możemy zamówić własne nagranie. Z tą różnicą, że płatne.

Pomysł jest całkiem sprytny – lektorzy dali się poznać darmowymi nagraniami, zebrali trochę fanów i kontaktów, a następnie wystartowali z biznesem.

Chcemy i potrafimy, a przede wszystkim mamy gdzie i z kim. Własne Studio Nagrań Lektorskich daje nam ogromne możliwości i zapewnia komfort pracy.

Nasz zespół stanowią ludzie doświadczeni ale nie zmanierowani. Jesteśmy kreatywni, pozytywnie zakręceni i tryskający (za przeproszeniem) energią.

Mamy wiele marzeń związanych z naszą działalnością – i właśnie ich spełnienie to kolejny powód dla którego chcemy to robić.

Czekamy na zadania i wyzwania, teksty ważne i poważne oraz takie, które pozwolą nam rozwinąć w pełni interpretacyjne skrzydła.

Zrealizujemy każde zlecenie dotyczące przeczytania książki, słuchowiska, reklamy, ogłoszenia, komunikatu, zapowiedzi, życzeń, prezentacji multimedialnych, jingli radiowych, itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: