Piszę

Nagraj się z Przeczytamy.pl

1510391_418954594873519_574199719_nPrzeczytamy.pl było stroną, na której self-publisherzy mogli zgłosić swoją e-książkę, a lektorzy-zapaleńcy za darmo czytali jej fragment. Następnie użytkownicy strony głosowali na ulubioną opowieść, a lektorzy nagrywali ciąg dalszy. Niektóre z opowiadań doczekały się chyba nawet nagrania w całości.

Stronka była bardzo fajnym sposobem na promocję dla self-publisherów. Niestety, została zwinięta pod koniec zeszłego roku. Jej twórcy nie osiedli jednak na laurach, tylko przygotowali nowy projekt. Nowa strona Przeczytamy.pl wystartowała wczoraj. Znajdziemy na niej informacje o czwórce lektorów, ich doświadczeniu, możemy odsłuchać czytanych przez nich nagrań/filmów. I jeśli spodoba nam się to co usłyszymy, możemy zamówić własne nagranie. Z tą różnicą, że płatne.

Pomysł jest całkiem sprytny – lektorzy dali się poznać darmowymi nagraniami, zebrali trochę fanów i kontaktów, a następnie wystartowali z biznesem.

Chcemy i potrafimy, a przede wszystkim mamy gdzie i z kim. Własne Studio Nagrań Lektorskich daje nam ogromne możliwości i zapewnia komfort pracy.

Nasz zespół stanowią ludzie doświadczeni ale nie zmanierowani. Jesteśmy kreatywni, pozytywnie zakręceni i tryskający (za przeproszeniem) energią.

Mamy wiele marzeń związanych z naszą działalnością – i właśnie ich spełnienie to kolejny powód dla którego chcemy to robić.

Czekamy na zadania i wyzwania, teksty ważne i poważne oraz takie, które pozwolą nam rozwinąć w pełni interpretacyjne skrzydła.

Zrealizujemy każde zlecenie dotyczące przeczytania książki, słuchowiska, reklamy, ogłoszenia, komunikatu, zapowiedzi, życzeń, prezentacji multimedialnych, jingli radiowych, itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *