Rynek książki

Joanna Łukowska na 10. miejscu e-bookowych bestsellerów w Empiku

"Nieznajomi z parku" - Joanna Łukowska
„Nieznajomi z parku” – Joanna Łukowska

Na Facebooku Oficyna Wydawnicza RW2010, połączona z serwisem dla self-publisherów, chwali się sukcesem swojej autorki, Joanny Łukowskiej. Jej trzy e-książki znajdują się na liście e-bookowych bestsellerów Empiku. Dwie z nich znajdują się dosyć daleko, ale zaskakuje wysoka pozycja „Nieznajomych z parku” – tytuł znajduje się na 10. miejscu! Przed nim znajdują się takie hity jak seria o Greyu, Masłowska i Severski, a także… dwa czytniki. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, dlaczego Empik traktuje e-czytniki tak samo jak e-booki – może po to, żeby się bardziej rzucały w oczy. Jeśli je odliczyć, to „Nieznajomi z parku” wskakują aż na 8. miejsce.

Poniżej treści wpisu RW2010:

Po raz pierwszy w historii (niedługiej, przyznajmy to, bo debiutowaliśmy w grudniu 2011 roku) naszej Oficyny udało się coś, co udać się w zasadzie nie mogło…

Bez wielkich inwestycji w reklamę, bez wielkich znajomości w mediach, za to dzięki Czytelnikom, których prawdopodobnie udało nam się przekonać do wydawanych przez nas ebooków – udało się!

Na liście bestsellerów Empik.com po raz pierwszy w historii znalazły się aż trzy pozycje Joanny Łukowskiej, Autorki, która zechciała zaufać naszej Oficynie i „wydać się” u nas.Miejsce 10. – „Nieznajomi z parku”

http://www.empik.com/top50/ebooki?page1=1

Miejsce 82. – Pierwsza z rodu: Znajda”

http://www.empik.com/top50/ebooki?page1=9

Miejsce 139. – „Państwo Tamickie”

http://www.empik.com/top50/ebooki?page1=14

Autorce dziękujemy i gratulujemy Jej tak wspaniałych Czytelników. A teraz idziemy świętować 😉

Jestem dosyć zaskoczona tym sukcesem, ale oczywiście pozytywnie 🙂 Oby więcej takich miłych niespodzianek w polskim self-publishingu, także tym wspieranym przez internetowe wydawnictwa – widziałam kiedyś e-książkę przygotowaną przez autora i jej wersję poprawioną przez RW2010 i różnica w jakości była olbrzymia.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *