CopyCamp – porozmawiajmy o prawie autorskim

Plakat promujący CopyCamp
Plakat promujący CopyCamp

CopyCamp to konferencja o przyszłości prawa autorskiego, podczas której w ramach 10-minutowych serii wystąpień eksperckich wypowiadać będą się artyści, działacze społeczni, prawnicy, naukowcy i politycy. Ideą CopyCampu jest umożliwienie zabrania głosu przedstawicielom różnych środowisk, posiadających czasem całkowicie odmienne zdanie na temat prawa autorskiego. Konferencja ma też na celu zapoczątkowanie dialogu między tymi stronami.

W konferencji wezmą udział m.in: Nina Paley, Hirek Wrona, Lidia Geringer de Oedenberg, Artur Kurasiński, Alek Tarkowski, Grzegorz Gauden czy Jarosław Lipszyc.

Najciekawsze jest jednak to, że w CopyCampie można wziąć udział nie tylko jako widz – do 12 listopada każdy chętny może zgłosić swoje krótkie wystąpienie. Autorzy dziesięciu najciekawszych prezentacji zostaną poproszeni o ich przedstawienie w trakcie imprezy.

CopyCamp odbędzie się 26 listopada w warszawskim Kinie Kultura w godzinach 15.30 – 21.30. Istnieje też możliwość oglądania przekazu na żywo na stronach CopyCamp, Prawo Kultury oraz na stronie Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

Więcej informacji o samej imprezie tutaj.

Jeśli chcesz się zgłosić jako prelegent, możesz to zrobić tutaj.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.