Premiery

Pozytywnie o „Nikt nie lubi wariatów”

Opowiadanie „Nikt nie lubi wariatów” otrzymało w serwisie Wydaje.pltrzy pozytywne komentarze:

Użytkownik L. Wiech: Dobre. Choć przy końcu mnie zmroziło. (ocena: 5)

Użytkownik Nick Avatar: Uroczo prawdziwe. Najlepsze (najbardziej w moim guście) z Twoich opowiadań i jak zwykle profesjonalnie napisane. (ocena: 6)

Użytkownik Avemaria: Klimatyczne, nastrojowe z mocnym zakończeniem. Pyszne! …no i „katotalibanka” – urocze słowo:) (ocena: 6)

Zapraszam do czytania wszystkich opowiadań 🙂

Brak komentarzy

 • Marcin Królik

  Przeczytałem, a dowód pozostawiłem pod e-bookiem. Muszę jednak przyznać, że gdy w recenzjach natrafiam na pochwałę profesjonalizmu warsztatowego autora, budzi się we mnie obawa, czy aby ten aspekt nie dominuje nad treścią. Bo skoro ktoś sławi wykon, to albo treść do niego nie dotarła, albo… no właśnie…

  • Ag

   Zależy, czego się oczekuje od treści i formy. Rozumiem też, że to taki przytyk. Cóż, zawsze możesz spróbować innych opowiadań, może treść bardziej przypadnie Ci do gustu.

   • Marcin Królik

    Nie, w żadnym razie przytyk! To jest problem, który i ja mam z niektórymi tekstami. Jak ktoś zaczyna mi od razu wychwalać, że profesjonalnie napisane, to ja się wtedy gryzę, że może, wbrew moim wysiłkom, tak naprawdę nie ma tam nic prócz tego warsztatu. Bo jakby było, to ten ktoś przecież mówiłby o tym. A czy u Ciebie jest balans treści i formy? Sądzę, że jak najbardziej. Mi po prostu chodziło o to, ze gdy ktoś u mnie wysuwa formę na plan pierwszy, to ja się czuję jednak trochę przegrany jako pisarz, i zastanawiam się, czy masz to samo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *