Rynek książki

Tylko eBooki – wystartowała beta

Wystartowała beta strony Tylko eBooki – z założenia ma być to miejsce, w którym znajdziemy zebrane informacje o e-bookach self-publisherów i wydawnictw e-bookowych, linki do recenzji oraz sklepów, opinie. Słowem – zyskujemy miejsce w którym szybko i wygodnie możemy się dowiedzieć wszystkiego o danej pozycji.

To świetne narzędzie tak dla samych self-publisherów (promocji nigdy za mało), jak przede wszystkim dla czytelników, którzy albo w ogóle nie wiedzą, co to jest self-publishing, albo o nim słyszeli, ale nie czują się przekonani i nie chcą ryzykować marnowania czasu i pieniędzy na nieznanego autora „co go pewnie wszystkie wydawnictwa odrzuciły”. TylkoeBooki.pl umożliwia szybko przegląd opinii i sprawdzenie, co jest naprawdę warte uwagi.

Serwis dopiero co ruszył, dlatego na razie trzeba mu wybaczyć małą ilość tytułów, jak i samych recenzji.Wszystkiego będzie stopniowo przybywać. Pierwsze wrażenie jest jednak dobre i mam nadzieję, że serwis urośnie na duże i ważne centrum informacji o polskim self-publishingu. Na razie zapraszam wszystkich zainteresowanych do zgłaszania swojej twórczości do dodania oraz podsyłania recenzji do podlinkowania.

Poniżej oficjalna notka ze strony:

TylkoeBooki! to serwis promujący książki elektroniczne. Wierzymy, że eBooki to takie same książki, jak ich papierowe odpowiedniki i powinny być traktowane w podobny sposób. Chcemy pomóc autorom w zachęceniu czytelników do zapoznania się z ich publikacjami. Chcemy pomóc czytelnikom w znalezieniu interesujących pozycji. Chcemy również pomóc wydawnictwom w zaprezentowaniu swojej oferty – zarówno książkowej, jak i tej skierowanej do autorów.

Książki elektroniczne mają wiele zalet – nie niszczą się, są dostępne na życzenie, o każdej porze dnia i nocy. Nie znają granic – również czytelnicy z zagranicy mogą w prosty sposób pozostać na bieżąco z najnowszymi pozycjami. Wierzymy, że eBooki mają MOC. I niech ta moc będzie z Wami! 

Dla czytelników:

Serwis Tylko eBooki prezentuje przejrzysty i łatwy w obsłudze katalog książek elektronicznych oraz kącik gazet, magazynów, audiobooków i podcastów. Znajdują się w nim książki wielu wydawnictw i platform dystrybucyjnych, dzięki czemu stanowi różnorodne źródło, pomocne w wyborze najatrakcyjniejszych pozycji. Strona umożliwia dodawanie komentarzy i recenzji, dzięki czemu czytelnicy mogą wzajemnie polecać przeczytane książki i pomóc najlepszym autorom w osiągnięciu wysokiej pozycji na rynku. Serwis to miejsce gdzie możecie wymieniać się opiniami, pisać recenzje i polecać Waszych ulubionych autorów. Wierzcie mi, oni polegają właśnie na Was!

Dla autorów:

Trudno w Internecie o miejsca, gdzie można przedstawić swój elektroniczny dorobek w eleganckiej i przystępnej formie. W serwisie Tylko eBooki znajdziecie narzędzia, których potrzebujecie do przedstawienia swojej książki na rynku, uzyskania niezależnych recenzji i opinii czytelników. Poradzimy Wam również jak zacząć przygodę z elektronicznymi publikacjami – wystarczy, że zajrzycie do działu FAQ oraz Chcę wydać eBooka!

Dla wydawnictw:

Na naszych stronach, wydawnictwa mogą przedstawić swoją ofertę, skierowaną zarówno do czytelników, jak i do autorów. Bez względu na to, czy chcecie zaproponować czytelnikom wybór swoich publikacji, czy namówić autorów by wydawali właśnie u Was, trafiliście na właściwe miejsce. Aby uzgodnić warunki współpracy, prosimy o kontakt z redakcją: redakcja@tylkoebooki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *